dieta reklama internet zabawa hobby dzieci          dieta reklama internet zabawa hobby dzieci

poniedziałek, 26 września 2011

Cel - realizuj go konsekwentnie !Zastanawiało Cię kiedyś ile jest powodów, przyczyn, przez które nie udało Ci się zrealizować jakiegoś celu? 


Wiele osób z Was zapewne będzie w stanie wymienić całe dziesiątki, setki powodów, dla których czegoś się nie udało zrealizować.
A tak naprawdę możesz uprościć to wszystko do dwóch, uniwersalnych reguł, których spełnienie zapewni Ci realizację każdego celu.

Są to dwie fundamentalne reguły bez których nie można mówić o robieniu czegokolwiek, po prostu bez nich się nie da.
Dlatego, aby osiągnąć sukces i doprowadzić swój rozwój osobisty oraz efektywność do maksymalnego poziomu należy spełnić następujące reguły:

 
               1. Musisz zacząć realizować cel
               2. Musisz skończyć realizować cel

 

Dwie proste reguły, dwie proste zasady, które pomogą Ci w konsekwentnej realizacji życiowych celów. Pamiętaj, obie te zasady są od siebie zależne, jedna bez drugiej prowadzi do niezrealizowania celu. Jeśli nie zaczniesz nie będziesz miał okazji skończyć, nie skończysz jeśli wcześniej tego nie zaczniesz. 

To się przekłada na proste do bólu postępowanie we wszystkim co robimy: 

jeśli mamy wyznaczony cel to zaczynamy to robić, jeśli już zaczęliśmy to doprowadzamy to do końca. 
 
Świat biznesu, ludzie sukcesu bardzo sobie cenią ludzi, którzy potrafią zrealizować konkretne, stawiane przed nimi cele, w ten sposób.


Zacznij natychmiast i skończ jak najszybciej to możliwe !Zapraszamy do zapisania się na nasz newsletter,
zespół www.wyznaczanie-celow.blogspot.com

2 komentarze:

 1. Przepraszam, że wybrałem dodanie komentarza jako formę komunikacji w tej sprawie, ale nie udało mi się znaleźć innego sposobu.
  Przeglądałem Twoje blogi i zauważyłem, że na każdym posiadasz panel reklam AdTaily które można przeznaczyć na kampanie społeczne. Możesz wybrać jeden baner z tej grupy, który będzie wyświetlany w sytuacji gdy sloty nie są zapełnione.

  I tutaj pojawia się moja prośba o dodanie mojego baneru (petycja-dla-chin.pl) z listy http://www.adtaily.pl/non_profit_campaigns/list

  A dlaczego to takie dla mnie ważne? Ponieważ od 1999 chiński reżim prowadzi zorganizowane działania wobec praktykujących Falun Gong.
  Oznacza to tortury, wielokrotnie kończące się śmiercią, więzienie oraz obozy pracy, a także zabijanie w celu pozyskiwania narządów do przeszczepów.

  Chcemy, aby polski rząd i parlament podjęły aktywne działania w tej sprawie.
  Obecnie zbieramy podpisy, także online, właśnie na stronie petycjadlachin.pl.
  Przy okazji zachęcam do złożenia głosu sprzeciwu.

  A czym jest Falun Dafa?
  Falun Gong, znany również jako Falun Dafa jest tradycyjną chińską dyscypliną doskonalenia duchowego, co w kulturze chińskiej określane jest jako 'czigong' (qi-gong).

  Z buddyzmem ma wspólne korzenie, jednak nie jest religią. Falun Dafa jest połączeniem nauk moralnych z wykonywaniem medytacji i łagodnych ćwiczeń.
  Celem praktykującego jest ciągłe poprawianie swojego charakteru i postępowania zgodnie z Dżen 真, Szan 善, Ren 忍 (Prawda, Życzliwość, Cierpliwość)  OdpowiedzUsuń
 2. Zdaje się, że się nie podpisałem w poprzednim komentarzu:
  Marek Sybilak
  https://www.facebook.com/marek.sybilak

  OdpowiedzUsuń